Nabízíme vám ubytování pro 20 osob, pokud ale budete potřebovat navýšit kapacitu, kontaktujte nás. K dispozici máme několik přistýlek a rádi se s vámi individuálně domluvíme.

Nezapomněli jsme ani na místo, kde zábava teprve začíná. V chatě nechybí společenská místnost s kuchyňskou linkou, krbovými kamny a dospělí určitě ocení výčepní zařízení a kávovar na zrnkovou kávu. 

Pro děti tu máme hernu, kde se mohu vyřádit v dětském koutku, zahrát si ping pong, kulečník či stolní fotbálek, starší děti se mohou zabavit hraním Playstation. 

A jelikož se naše chata nachází v místě, kde si sportovci přijdou na své, lyžárna a kolárna je u nás samozřejmostí. V zimě je tu pro vás připravena kratší běžecká trať přímo před chatou.
Co vše chata Sokolská nabízí? 
 • 5 samostatných, prostorných apartmánů, 8 ložnic
 • kapacita 20 osob, lze navýšit přistýlkami
 • k dispozici dětské postýlky (3ks)
 • společenská místnost s kuchyňskou linkou, pípou, kávovarem, krbovými kamny
 • herna - dětský koutek, pingpong, kulečník, stolní fotbálek, Playstation
 • Smart TV na každém apartmánu, Netflix
 • wellness se saunou, horký sud s vířivkou
 • lyžárna / kolárna
 • venkovní posezení s grilem, ohništěm
 • venkovní hřiště, dětské hřiště - připravujeme
 • v zimě soukromá běžecká trať

Jednotlivé Apartmány

Vybrat si u nás můžete z 5 samostatných apartmánů, které se od sebe liší velikostí a vybaveností. Každý apartmán má svoji vlastní koupelnu a kuchyňskou linku (včetně základních ingrediencí k vaření, nádobí, atd.). Součástí apartmánu je vždy minimálně 1 samostatná ložnice, smart TV s přístupem k Netflixu. Všechny apartmány jsou velmi prostorné, plně vybavené a komfortní.

APARTMÁN 1

90 m2, 2 ložnice, terasa, krbová kamna

Prostorově velkorysý apartmán, 2 samostatné ložnice, velká koupelna s vanou. Krbová kamna v hlavní obytné místnosti, velký jídelní stůl, plně vybavená kuchyňská linka včetně myčky nádobí. Balkónové dveře se vstupem na předzahrádku.

APARTMÁN 2

61 m2, 1 ložnice, terasa, krbová kamna

Apartmán v přízemí s vlastní terasou orientovanou na jihozápad (ideální při západu slunce), jedna samostatná ložnice, k dispozici dále koutek pro spaní (2 postele), velká obytná místnost s krbovými kamny. Balkónové dveře s možností vstupu na předzahrádku.  

APARTMÁN 3

56 m2, 2 ložnice

Slunný apartmán v druhém patře, orientovaný na jihovýchod. Velká obytná místnost s rozkládacím gaučem,  2 ložnice - hlavní ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s 2 jednolůžky.  

Apartmán 4

42 m2, 1 ložnice

Nejmenší apartmán s 1 ložnicí orientovaný na jih. V ložnici je manželská postel a 2 jednolůžkové postele. Apartmán má pouze základní kuchyňskou linku (bez spotřebičů). 

Apartmán 5

62 m2, 2 ložnice

Apartmán v druhém patře se 2 ložnicemi - hlavní ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice 2x jednolůžko). 

Společenská místnost

Prostorná společenská místnost s kuchyňskou linkou, kávovarem na zrnkovou kávu, myčkou nádobí, výčepním zařízením, krbovými kamny a vstupem na terasu. Velká smart TV (Netflix). 

Herna

Prostor kde se zabaví děti i dospělí - pingpongový stůl, kulečník, stolní fotbálek, dětský koutek s hračkami pro malé i nejmenší, playstation, žebřiny.